0236860005 / 0372875501 scoala1matca@yahoo.com

Educație

Activitati tanu

Bucurie în mișcare – Proiect Kaufland Romania

Celebrăm ziua mondială a alimentației sănătoase

Clasa a III-a B. Proiect cu BNR

Haloween 2022

Proiect transfrontalier “Integrarea elevilor cu CES,, – Romănia- R. Moldova

Proiect transfrontalier ,,Integrarea elevilor cu CES,,

Revista școlii

Actam

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.